ZKUŠEBNÍ VERZE ZDARMA

Kdo je SOTI?

SOTI je osvědčeným lídrem při vytváření inovativních řešení, která snižují náklady a složitost mobility a IoT klíčových pro vaše podnikání. Tisíce společností po celém světě se spoléhají na nás, abychom zabezpečili, spravovali a podporovali jejich mobilní provoz. Společnost SOTI za dvacet úspěšných let vybudovala silné partnerství s předními poskytovateli mobilních platforem a výrobci zařízení. Tyto vztahy nám dávají bezkonkurenční přehled o nových technologiích a průmyslových trendech dříve, než nastanou. SOTI je osvědčený inovátor – jasná vize, přesné zaměření a soustředění na výzkum a vývoj z nás učinily lídra na trhu v poskytování nových řešení obchodní mobility. SOTI pomáhá podnikům využívat mobilitu k nekonečným možnostem.

Kdo je SOTI?

Jaká je vize společnosti SOTI?

Obchodní mobilita se stala nástrojem pro diferenciaci podnikání. Přední organizace objevují inovativní způsoby, jak využít sílu mobilních technologií k vytváření trvalé hodnoty. Nositelné produkty a IoT operativně vytvářejí nové obchodní modely, zvyšují efektivitu a usnadňují interakci zákazníků a podniků. Strategicky má konvergence podnikové mobility, big dat a analytik potenciál transformovat vaše podnikání pomocí přehledů založených na datech v reálném čase. Když se tyto trendy spojí, zajistí vašemu podnikání nekonečné možnosti.

— Carl J. Rodrigues, prezident a generální ředitel společnosti SOTI Inc.

Carl Rodrigues představuje platformu SOTI ONE Platform

Video of Carl Rodrigues, President and CEO of SOTI, Presenting the SOTI ONE Platform

Společenská odpovědnost podniků

SOTI Big Bike event

Po celý rok zaměstnanci SOTI darují krev na místních transfuzních stanicích a velkoryse věnují svůj čas shromažďování potřebných položek pro sezónní sbírky potravin a vánočních hraček. Společnost také podporuje iniciativy v oblasti čisté vody, sanitace a ochrany přírody po celém světě a podporuje kancelářské prostředí bez papírů. SOTI sponzoruje několik dětí prostřednictvím programu World Vision, aby zajistila, že mladí v rozvojových zemích budou mít zdroje potřebné k tomu, aby zůstali zdraví a prosperovali navzdory životu v obtížných podmínkách.

Na podporu úsilí v oblasti COVID-19 se společnost SOTI podílela na iniciativě Lifelines4LovedOnes, kterou založila společnost TMT First s cílem pomoci pacientům zůstat ve spojení se svými blízkými. Toto partnerství zajistilo mobilní tablety Národní zdravotní službě (NHS) a pacientům v domácí péči, kteří byli odříznuti od rodiny a přátel. Repasované tablety a chytré telefony byly darovány nemocnicím a pečovatelských domům NHS, aby pomohly propojit pacienty s jejich přáteli a rodinou prostřednictvím videohovorů.

SOTI Day

Díky zaujetí inovacemi a podpory mladší generace cennými dovednostmi do budoucna pomáhá společnost SOTI středoškolákům naučit se programovat pořádáním programovacích výzev s cenami udělovanými na podporu účasti. Kromě toho společnost SOTI hostí středoškoláky ve svém globálním sídle, aby jim představila kariérní možnosti, jako je programování softwaru nebo vývoj produktů. Studenti získávají přístup k SOTI Snap, řešení pro rychlý vývoj aplikací, a mohou se zapojit do výzvy v podobě vytvoření vlastní aplikace zcela od začátku. Tito studenti, kteří nikdy předtím neprogramovali, jsou schopni výzvu úspěšně dokončit – často za méně než jednu hodinu – pomocí SOTI Snap. Kromě toho SOTI pořádá dny „Děti v práci“, které mladým lidem umožňují objevovat nekonečné kariérní možnosti a na vlastní kůži zažít to, co ve společnosti SOTI zažívají jejich rodiče. V rámci širší komunity společnost investuje do prohlubování dovedností a nabízí programy dalšího vzdělávání pro dospělé, jako je Quality Assurance School nebo workshopy Fast Start Mobility.

Společnost SOTI neúnavně obhajuje budování prosperující technologické komunity v Kanadě i ve světě a aktivně sponzoruje několik akcí na mezinárodní úrovni zaměřených na technologie. Společnost také spolupracuje s místními univerzitami a vysokými školami, aby inspirovala další generace myslitelů, stavitelů a podnikatelů.

Závazek společnosti SOTI k sociální odpovědnosti podniků (CSR) se vztahuje i na globální komunity, ve kterých její zaměstnanci žijí a pracují. Společnost hrdě podporuje mnoho neziskových a charitativních akcí prostřednictvím svých kanceláří po celém světě, včetně:

 • Birmingham Children's Hospital logo
 • End Poverty logo
 • Heart and Stroke Foundation logo
 • Lotus Petal Foundation logo
 • Movember Foundation logo
 • SADS Foundation logo
 • SickKids Foundation logo
 • Smilezone Foundation logo
 • St. Alphege's Church logo
 • St. Basils logo
 • The Toy Bank logo
 • Toys For Tots logo
 • World Wildlife Fund logo

Pobočky SOTI po celém světě

 • Map of SOTI Office Locations Around The World